TAKSİ REKLAM//


TAKSİ REKLAM

Kent yaşamının vazgeçilmezlerinden biri olan taksiler, dünya açık hava reklamcılığında yerini onlarca yıl önce almıştır..
Şehrin Vitrini Taksiler…
Şehir bir sahnedir, her gün yüzlerce marka bu sahneye çıkar. Her gün milyonlarca kişi bu sahnede sergilenen markaları ve reklamları, Marka Ajans’ın oyuncuları ve taksiler aracılığıyla izliyor.. REKLAMLARINIZ TÜM ŞEHRİ DOLAŞIYOR..

TAKSİ TOP

“Kim bilir belki reklamlarınız dışarı çıkmak ve tüm şehri dolaşmak istiyordur.”

Dunya genelinde, Mobil Acik Hava Reklamciligin`daki en popüler reklam mecralarindan biri olan Taksi Top`lar Türkiye’de Marka Ajans / O Bir Marka ile hizmetinizde…

Türkiye`de, istediğiniz tüm şehirlerde taksi üstü reklamlarıyla hizmetinizdeyiz. Ulke genelinde sahip oldugumuz mecralarımızdan biri olan “Taksi Top`lar” yüksek erişim gücüne sahiptir, karanlıkta dikkat cekicidir, goz hizasinda konumlandirilmistir ve 24 saat boyunca hedef kitlenizle bulusmaya hazirdir. Bu reklam mecrası, Amerika’da neredeyse 40 yıldır uygulanırken Türkiye’de aktif olarak sadece Marka Ajans / O Bir Marka tarafından uygulanmaktadır. Tasarımları noter onaylı olmakla birlikte şirketimize aittir.

Taksi toplar aracın en üstüne yerleştirilir ve ajansimiz tarafindan üretilir, estetik unsurlar dikkate alınarak tasarlanır ve hiçbir zaman aracta hasara yol açmadan, reklamların kolayca geçişine olanak tanir. Karanlıkta gece ışıklı olarak dolaştığında, son derece etkileyici ve dikkat cekici bir görünüme sahiptir. Taksi top reklamlarıyla, adınız büyük bir hızla duyurulur. Kim bilir belki reklamlarınız dışarı çıkmak ve tüm şehri dolaşmak istiyordur.

Taksi top reklamlarıyla sizi sadece küçük bir kitle değil, herkes görür. Taksi topların göz hizasında oluşu ve ışıl ışıl yapısı, görünürlüğünüzun ve bilinirliğinizin artmasina yardimci olur. Alışveriş merkezlerinde, otellerde, apartman önlerinde, tiyatro cikisinda ,eğlence merkezlerinde, caddelerde, daha birçok yerde gorunmenizi saglar.

Taksi Top Teknik Olculeri: 38 Cm Yükseklik, 105 Cm Uzunluk, 40 cm genişlikte olup çift taraflı reklam alanlıdır.ve Newyork usulüdür.

Taksi reklamlarını en ilginç kılan, hiç beklenmedik bir yerde karşımıza çıkıyor olabilmesidir.tıpkı en etkili açık hava kampanyası gibi...

Taksiler sürekli olarak reklamlarınizin şehrin her kosesinde gorunmesini saglamakta, bu sayede reklamlarinizi binlerce kisiye ulastirmaktadir. Ayrica taksi reklamlarının sürekli gündemde oluşu firmanızin bilinirligini arttirmaktadir. Taksiler insanlar nereye gidiyorsa oraya gider, dolayısıyla taksi reklamları yüksek sıklıkta hedef kitleyi reklama maruz bırakır. Reklamlı taksiler etkileyici görünümüyle 24 saat her yerde maksimum performansta reklamlarınızı hedef kitlenize ulaştırır.

Marka Ajans / O Bir Marka taksi dış alan reklam satın alımlarımızı, taksi durak sahipleriyle anlasarak yapmaktadir.

TAKSİ GİYDİRME

Taksi reklamları “Taksi Top yani isikli reklam panosu” şeklinde olabilecegi gibi, 3M folyo garantisiyle, parça kaplama, dekupe kaplama gibi araç yan yüzeylerinin kaplanmasiyla da elde edilebilmektedir. Ayrica, istenildigi takdirde, taksi koltuk kılıfları ve taksi ceplik uygulamalarıyla da hizmeinize sunulmkatadir. Yine Marka Ajans, mega kentlerden oluşan İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa, Antalya,Bodrum gibi belirlediğiniz bölgelerde ve istenilen tum şehirlerde taksi reklamları yaparak, firmalara ve ajanslara ekonomik bütçelerle, profesyonel çözümler sunmaktadir.