KURUMSAL //


MİSYONUMUZ

Misyonumuz, ticari ve toplu taşıma araçlarında reklam hizmetleri ve diğer açık hava reklam mecralarındaki faaliyetlerimizi, temel değerlerimizden ödün vermeden yürütmek, Türkiye açık hava reklamcılığının En önde gelen firmalarından biri olmak, müşterilerimizin bütçelerini doğru yer ve zamanda doğru mecraya yönlendirmek, uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışıyla hizmet vermek, sosyal sorumluluk bilinciyle çalışmalarımıza yön vererek, genç ve dinamik yapımızla müşterilerimizin çözüm ortağı olmak.

VİZYONUMUZ

Başta ticari ve toplu taşıma araçlarında reklam hizmetleri olmak üzere(Taksi reklam,Dolmuş reklam,Otobüs reklam,Minibüs Reklam), tüm açık hava reklamcılığı alanında, yaptığımız işin uygun bütçesi, kalitesiyle, bu alanda Türkiye’nin en güvenilen ve tercih edilen kuruluşu olmak. hergün kendini yenileyen, genç ve dinamik yapımızla, açık hava reklamcılığının popülaritesini güncel tutup bu mecrayı müşterilerimize ve markalarına değer katarak sürekli hale getirmek.

BİZ KİMİZ ?

Marka Ajans / O Bir Marka, Gencer Yaşar Yönetiminde, 2006 yılından bu yana Türkiye genelinde faaliyet göstermektedir. Genç ve dinamik kadrosuyla, başta İstanbul olmak üzere bir çok şehirde ticari araçlarda reklam hizmetleri konusunda öncu bir rol üstlenmiştir. Marka Ajans anlaşmalı olduğu tüm taksilerin, sarı dolmuşların, minibüslerin,otobüslerin ticari araç reklam yeri satışını yapmaktadır. Ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliği esaslarına göre, tüm yasal prosedürleri gerçekleştirirken yetki belgeleri doğrultusunda reklam mecralarını reklam veren firmalara veya ajanslara, belirledikleri şehirlere, bölgelere ve dönemlere göre servis etmektedir.

NEDEN O BİR MARKA ?

Bazen bütçeler düşük, bazen rekabet serttir. Ancak bizler bütçenize en uygun olan mobil reklam mecralarını sunuyor ve sadece kendimizle yarışıyoruz...

Genç ve dinamik kadromuzla reklamlarınızın istediğiniz şehir ve bölgelerde yer almasini sagliyor, sizlere en uygun bütçelerle profesyonel çözümler sunuyoruz.

İ.O.S.B Bölgesi`nde bulunan baskı merkezimizde, ürünlerimizde orjinal boya kullanarak baskılarımızı yapıyor, reklamlarınızın grafik çalısmalarından uygulamasına kadar tüm ekibimizle, işlerinizin anahtar teslim sizlere ulaşmasini sagliyoruz.

NEDEN TİCARİ ARAÇ REKLAMLARI ?

Reklamınızın sizin seçtiğiniz yerde ve istediğiniz boyutta hedef kitlenize ulaşmasını sağlayan mecra, mobil açık hava reklam mecrasıdır. Mecralarımızı tercih ederken reklamın büyüklüğü ile göz doldurmasını isterseniz, otobüs dış alan reklamlarını, hedeflediğiniz belli bir bölgede görülme sıklığına ulasmak istiyorsanız, sarı dolmuş ve minibüs reklamlarını, genel olarak tüm şehirde reklamınızın görülmesini istiyorsanız, taksileri tavsiye ediyoruz.. Marka Ajans, reklamlarınızın uzun süre akılda kalacağını garanti etmektedir. Başka bir mecra reklamınızın diğer reklamlardan ayrılmasını ve istediğiniz boyutlarda görülmesini garanti edemeyebilir ancak ticari araç reklamları çok kısa bir sürede yaygın bir biçimde mesajınızın hedef kitlenize ulaşmasını sağlayacaktır. Ayrıca bu mecranın maliyetinin diğer açık hava reklamlarına kıyasla daha ucuz olması, bir başka tercih sebebidir. Yaptığımız iş, taksileri, otobüsleri, minibüsleri ve dolmuşları reklamlarla süslemekten ziyade reklamlarınızı, uygun yerde, uygun biçimde ve uygun zamanda konumlandırmak, görüntü sıklığıyla akılda kalıcılığını sağlamak, mesajlarınızı en kısa yoldan hedef kitlenize ulaştırmaktır.

REKLAM KAMPANYALARINI NASIL YAPIYORUZ ?

Marka Ajans olarak ticari araçlarda reklam uygulamalarımızı İçişleri Bakanlığı’nın çıkartmış olduğu ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliği esaslarına göre yapıyoruz. Banka teminat mektupları, trafik harçları, belediye reklam vergi ve işlemleri,desing, aplikasyon ve araç izin belgelerini, kendi bünyemizde çözümlüyor, profesyonel uygulamalar yapıyoruz ve bir hafta içerisinde reklam kampanyalarınızı firmanıza anahtar teslim şekliyle sunuyoruz.araçlar trafikteyken fotoğraflıyor, raporlama yaparak ise firmanızı sürekli bilgilendiriyoruz.