OTOBÜS REKLAM REKLAM//


Otobüs Reklam

“Dev görünüyle hareketli bilboardlarınız sahneye çıkmaya hazır.”

Marka Ajans / O Bir Marka İstanbul dışında, tüm Türkiye genelinde Belediye otobüslerinin belediyelerden satın alımlarını yapmakta, özel halk otobüslerinde reklam uygulama çalışmalarını ise ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine göre gerçekleştirmektedir. En çok kullanılan toplu taşıma araçlarından otobüslerin, reklam alanlarının ticari araç reklam yeri satisini ve pazarlamasıni gerceklestirmektedir.

Diğer reklam mecralarına nazaran otobüs reklamları, dış alanlarının büyüklüğüyle göz dolduran dev görünümlü birer bil board biçimindedir. Günde binlerce yolcu taşıyan otobüsler, sürekli hareket halindedir. Tercih ettiğimiz otobüslerde modeller büyük araçlardan oluşmaktadır.

Marka Ajans / O Bir Marka Türkiye genelinde sayılı yetki belgesine sahip reklam ajanslarından birisidir. Otobüs reklamlarında, Ankara , Antalya, Samsun, Eskişehir, Bursa, Trabzon, Adana, Nevşehir, Isparta, Diyarbakır, Şanlıurfa, Van, Mardin gibi Türkiye’nin daha bir çok şehrinde çok geniş bir ağ sunmaktadır. Otobüsler ring sistemiyle çalıştığı için reklamlarınızı şehrin her sokağına taşıyabilmektedir.

Marka Ajans otobüs üzeri tam kaplama, şerit kaplama, superback, süper kare olmak üzere ajanslara ve firmalara farklı alternatifler sunmaktadır.

“Dev görünüyle hareketli bilboardlarınız sahneye çıkmaya hazırdir.”