MİNİBÜS REKLAM REKLAM//


Minibüs Reklam

“Marka Ajans mobil mecradaki yerel medyanızdir.”

Minibüs reklamlarını başta İstanbul ve İzmir olmak üzere tüm ülke genelinde 1, 3, 6, 12 aylık dönemlerde sunmaktayız. Minibüs reklamlarıni istediğiniz tum şehirlerde ve bölgelerde, gerçekleştirebilmekteyiz.

İstanbul için, Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Topkapı, Bahçelievler, Bakırköy, Yeni Bosna, Beylik Düzü, Çatalca, Silivri, Küçük Çekmece, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Küçükyalı, Pendik, Kartal gibi pek çok minibüs garajından 100’ün üzeride bölgeye sefer yapan minibüsleri, reklam verenler için etkin mobil reklam mecralarına dönüştürüyoruz.

İzmir’de yoğun mobil açık hava kampanyaları yaparak minibüs reklamlarında lider olan firmamız Marka Ajans / O Bir Marka, Karşıyaka, Bornova, Kemer, Üçyol, Balçova, Semiklet gibi istenilen bölgelerden araç seçme özgürlüğü sunmaktadir.

Bizden teklif alamdan kararınızı vermeyiniz…

Marka ajans başta 3 mega kent İstanbul, Ankara, İzmir ve sonra tüm Türkiye’de minibüs dış reklam alanlarının doğrudan satın alımlarını yapıyor. Ajans ve firmalarımızın reklam kampanyalarını minibüsler aracılığıyla en kısa zamanda hedefe ulaştırıyoruz.