SARI DOLMUŞ REKLAM//


SARI DOLMUŞ REKLAM

“Hedef kitleniz kozmopolitse, Istanbul sari dolmus reklamlari hizmetinizde...”

Şehir bir sahnedir, her gün yüzlerce marka bu sahneye çıkar. Her gün milyonlarca kişi bu sahnede sergilenen markaları ve reklamları, Marka Ajans’ın oyuncuları olan sarı dolmuşlar aracılığıyla izliyor REKLAMLARINIZ TÜM ŞEHRİ DOLAŞIYOR

Marka Ajans / O Bir Marka sarı dolmuş reklamlarında Taksim, Bostancı, Kadıköy, Yeşilköy, Bağdat, Üsküdar, Bakırköy, Nişantaşı, Aksaray, Beşiktaş gibi daha birçok seçkin hattan güzergâh seçme özgürlüğü sunmaktadır. Sarı dolmuş reklamları, mobil açık hava reklamları içinde en önemlilerinden bir tanesidir ve en cok tercih edilen mecralardandir. İstanbul sarı dolmuşlarinin %85 i ajansımıza bağlıdır. Sarı dolmuşlar, 7 gün 24 saat şehir trafiğinde, sürekli göz önündedir. Ortalama 30 sefer yapar ve günde 250 adet yolcu taşır. İstanbul’da 17 hatta 572 adet dolmuş mevcuttur. Dolmuş reklamlarında araçlar 7+1 Ford Transit ve Reno Trafik`lerden oluşur. Marka Ajans belirlediğiniz sarı dolmuşların hat ve güzergâhına göre dış alan reklam alanlarının doğrudan satın alımını yaparak trafik ve belediye işlemlerini kendi bünyesinde en kısa zamanda çözümler ve anahtar teslim olarak reklam kampanyanizin 1 hafta içerisinde hayata geçirilmesini saglar.

Tüm ülke genelinde mobil açık hava reklamciligi alaninda en ekonomik bütçelerle kampanyalarınızı gerçekleştirirken, sahip oldugumuz diger mobil acik hava reklam mecralarimizla da gerek firmaların, gerek ajansların güvenini sağlıyor, portföyümüze her geçen gün kurumsal referanslar eklemeye devam ediyoruz. Ülke genelinde istediğiniz her şehirde kampanyalarımızı gerçekleştiriyor ve sizlere anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Hedef kitleniz kozmopolitse, İstanbul kent yaşamının ayrılmaz birer parçası olan “sari dolmus reklamlari” sizin icin dogru mecradir.